Yenice Merkez İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (12.03.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Keziban öğretmenimizin öğrencilerine  kırtasiye malzemeleri gönderen Ufuk Üniversitesi Yardımseverler Grubu'na teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.03.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Keziban öğretmenimizin öğrencilerine kitap gönderen Grup Anatolia'ya teşekkür ederiz.

Güncelleme (26.02.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Keziban öğretmenimizin öğrencilerine boya kalemleri, resim defteri ve A4 ve birkaç zeka oyunu gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhabalar sınıfımızın okuma kitapları, yazıcı, top kağıt, boya kalemleri ihtiyaçları vardır. Yardımcı olursanız seviniriz :)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...