Yenice Merkez İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (22.01.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Fadime öğretmenimizin öğrencilerine ayakkabı gönderen Doksan Yedi Kuaför'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (17.01.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Fadime öğretmenimizin öğrencilerine kıyafet gönderen Fatih Sarptaş'a teşekkür ederiz.

 

20 kız 18 erkek öğrencim var. Okulumuzun yaklaşık 2 aydır kaloriferi yanmıyor ve ısınma problemi yaşıyoruz. Eğer imkan varsa sınıfımıza ısıtıcı istiyorum. Çocuklar için de bot ,mont ,kışlık kıyafet vb. Yardımlarda bulunursanız hem ben hemde öğrencilerim çok mutlu oluruz. Şimdiden çok teşekkür ederim ☺️

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...