Yenice Merkez İlkokulu

Güncelleme (15.01.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Hande öğretmenimizin öğrencilerine hikaye kitapları gönderen Ezgi Özinci ve Birol beye teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.01.2020): Şanlıurfa Yenice Merkez İlkokulundan Hande öğretmenimizin öğrencilerine A4 kağıt gönderen Kamil Özcan'a teşekkür ederiz.

 

Merhaba, ben Şanlıurfa Eyyübiye’de bulunan Yenice Merkez İlkokulu’nda öğretmenim. 3. sınıf düzeyine uygun hikaye kitaplarına, A4 kağıdına ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ediyorum

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...