Verimli İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (10.02.2020): Şanlıurfa Verimli İlkokulundan Bahar öğretmenimizin öğrencilerine kışlık ayakkabı gönderen Mesut Gümüş'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.01.2020): Bahar öğretmenimizin öğrencilerine oyuncak ve hikaye kitapları gönderen Erdem Türker'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (10.01.2020): Bahar öğretmenimizin öğrencilerine boya gereçleri, A4 kağıt, fon karton, boyama kitabı, su matarası ve puzzle gönderen Koton Erkek Tasarım Ekibi'ne teşekkür ederiz.

Güncelleme (09.01.2020): Bahar öğretmenimizin öğrencilerine bot gönderecek olan Mesut Gümüş'e teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben şanlırfa siverek ilçesi verimli köyünde anasinifi öğretmeniyim. Sınıfımız ilce merkezine 60 km uzaklıkta oldugu icin ogrencilerimizin imkanları oldukca kısıtlı o yüzden yardımcı olursaniz cok seviniriz. Sınıfımda 12 kiz 4 erkek öğrencim var. Ihtiyaç listesi: -16 adet bot ve mont (yaşları ve ayakkabı numaralarini liste olarak gonderirim) -Anasinifi için kırtasiye malzemeleri ( kuru boya, pastel boya, sulu boya fırçası, fon kartonu, A4 kağıdı )

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...