Siverek Eğriçay Ercan Koşan İlkokulu

Güncelleme (16.01.2020): Şanlıurfa Eğriçay Ercan Koşan İlkokulundan Esma öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye, boya malzemeleri ve puzzle gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, ben Şanlıurfa / Siverek Eğriçay Ercan Koşan İlkokulunda anasınıfı öğretmeniyim. Okulumuzda anasınıfı olarak iki şubeyiz. Sınıftaki oyuncaklar yeterli değil. Oyuncaklara, aynı zamanda kırtasiye malzemelerine (a4 kağıdı, oyun hamuru, sulu boya, kuru boya, pastel boya, fon kartonu, yapıştırıcı, eva) de ihtiyacımız var. Kendimiz elimizden geldiğince almaya çalışıyoruz ama yine de desteğe ihtiyacımız var. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler. (iki şube toplam 20 mevcudumuz vardır)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...