Gözlek İlkokulu Başköy Anasınıfı

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (12.03.2020): Şanlıurfa Gözlek İlkokulu Başköy Anasınıfından Merve öğretmenimizin diğer ihtiyaçları farklı kaynaklardan temin edilmiştir.

Güncelleme (09.03.2020): Şanlıurfa Gözlek İlkokulu Başköy Anasınıfından Merve öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Şanlıurfa Viranşehir Gözlek İlkokulu Başköy anasınıfı öğretmeniyim. Benim okulum ilkokul bahçesinden 1 km uzaklıkta ve tek öğretmeni benim.Ben elimden geldiğince eksikleri gidermeye çalışıyorum ama yeterli olmuyor. Etkinliklerde kullanmak için kırtasiye malzemelerine (A4 kağıdı,boya kalemleri) kuklalara, eğitici oyuncaklara, müzik aletlerine ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Öğrenci sayım devamlı 8 kız 8 erkek.Bu ihtiyaçları karşılamamda yardımcı olursanız sevinirim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...