Eyyüp Cenap Gülpınar İlkokulu Anasınıfı

Güncelleme (14.01.2019): Şanlıurfa Eyyüp Cenap Gülpınar İlkokulu Anasınıfı'na yazıcı/fotokopi gönderen Ufuk Kurtuluş Küpcü'ye teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben Şanlıurfa Siverekte Eyyüp Cenap Gülpınar ilkokulunda anasınıfı öğretmeniyim. Sınıfım ilkokula bir hayli uzak. Fotokopi çekmekte zorlanıyoruz. Hem çıktı alabileceğimiz hem de fotokopi çekebileceğimiz bir yazıcıya ihtiyacımız var.Yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.😊

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...