Alıncık ilkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (08.01.2020): Meltem öğretmenimizin ilanındaki tüm ihtiyaçlar Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri tarafından karşılanmıştır. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben Şanlurfa’nın Akçakale İlçesinde Alıncık İlkokulunda öğretmenim.Okulumuz taşımalı öğrencilerin öğretim gördüğü bir köy okulu. Öğrencilerimin ailelerinin maddi durumları iyi olmadığından sizlere yazmak istedim.Sınıfımda 10 kız 18 erkek öğrenci bulunmaktadır. İhtiyacımız olan şeyler elektrikli ısıtıcı, projeksiyon cihazı, kırtasiye malzemeleri (defter, kalem, silgi, kalemtıraş, kuru, pastel ve sulu boya, A4 kağıdı), mont, ayakkabı, bere, atkı ve eldiven.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...