Şehit Haydar Üsta İlkokulu AS

Güncelleme (11.12.2019): Muş Ş. Haydar Üsta İO Anasınıfı'ndan Manolya öğretmenimizin öğrencilerine külotlu çorap gönderen Aybige Demirkartal'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (11.12.2019): Muş Ş. Haydar Üsta İO Anasınıfı'ndan Manolya öğretmenimize oyuncak gönderen Emel Karatop ve kızı Duru Karatop’a teşekkür ederiz.

Güncelleme (11.12.2019): Muş Ş. Haydar Üsta İO Anasınıfı'ndan Manolya öğretmenimize eldiven gönderen Can Makina'ya teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.12.2019): Muş Ş. Haydar Üsta İO Anasınıfı'ndan Manolya öğretmenimize panduf gönderen Reyhan Denkler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (15.10.2019): Muş Ş. Haydar Üsta İO AS Manolya Öğretmenimizin çocuklarına örgü gönderececek olan “İpek Can’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (05.10.2019): Muş Şehit Haydar Üsta İO Anasınıfı Manolya Öğretmenimize kurşun kalem, kuruboya, silgi , kalemtraş, stick yapıştırıcı, lego benzeri oyun malzemeleri gönderen “Özer Yılmaz’a” teşekkür ederiz.

 

Merhaba. Muş Malazgirt'e 65 km uzak olan köy okulunda anasınıf öğretmeniyim. Sınıfım henüz yeni açıldığı için halı, masa ve sandalyemizden başka hiçbir eşyamız bulunmamaktadır. Sınıfımın oyuncaklara, legolara, kirtasiye malzemelerine, kitaplara, bunları yerleştirmemiz için ise dolaba, ayakkabılığa, halımızı süpürebilmemiz için elektrik süpürgesine, temizlik malzemelerine (peçete, sabun, ıslak mendil vb), çocuklarımın üşümemesi için ise panduflara ihtiyacımız var. Bize destek olursanız sınıfımı güzel bir yuvaya dönüştürebilirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...