Rüstemgedik İlkokulu

Güncelleme (02.12.2019): Muş Rüstemgedik İlkokulu'ndan Beyzagül öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri gönderen Reyhan Denkler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (22.10.2019): Sınıfımız öğrencilerine örgü eldiven, boyunluk ve bere gönderen "Can Makina'ya" çok teşekkür ederiz.

Güncelleme (24.09.2019): Muş Rüstemgedik İO Beyzagül Öğretmenimizin sınıfına halı ve kitap gönderen “Övgehan İnce’ye” teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, Muş İlinde okul öncesi öğretmenliği yapmaktayım. İhtiyaçlarımız şu şekildedir, yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim 🌸

Halı, duvar boyası, kırtasiye malzemeleri, eğitici oyuncaklar, fen - müzik - blok merkezi materyalleri, 0-6 yaş hikaye kitapları 15 adet sandalye 2 adet masa.

Teşekkürler...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...