Eşmepinar İlkokulu AS

Güncelleme (08.11.2019): Muş Eşmepınar İlkokulu, Zeliha öğretmenimize hikaye-öykü kitapları, bilimsel çocuk dergileri, yabancı dil kitapları, kaynak kitaplar vb. ihtiyaçları gönderen Gökçe Öğüt'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (19.10.2019): Muş Eşmepınar İO Zeliha Öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri gönderen “Mahi Özbek Karakoç’a” teşekkür ederiz.

 

Merhaba Muş İline bağlı Hasköy ilçesi Eşmepinar köyü ilkokulunda görev yapıyorum. Anasinifinda 8 kiz 5 erkek öğrencim var. Öğrencilerim için projeksiyon cihazı, hikaye kitapları, yer puzzle, bloklar, kırtasiye malzemesi (renkli karton, kuru boya, pastel ve parmak boya, A4 kagidi, pritt yapistirici ), oyun hamuru ve çocuk kitaplığı rica ediyorum.

Katkıda bulunmak isteyen herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...