Hocaköy İlkokulu

Güncelleme (22.02.2020): Mardin Hocaköy İlkokulu Nesrin öğretmenimizin öğrencilerine oyuncaklar gönderen Kuzu Effect AVM'ya teşekkür ederiz.

Güncelleme (25.10.2019): Mardin Hocaköy İO Nesrin Öğretmenimize çeşitli kırtasiye malzemeleri ile destek olan “Berfin Özgün’e” teşekkür ederiz.

 

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde görev yapmaktayım. Öğrencilerimizin kırtasiye malzemelerine (Oyun hamuru, parmak boyası, pastel boya, kuru boya vs), temizlik malzemelerine ve oyuncaklara (evcilik oyuncakları, araba gibi) ihtiyacı vardır.

Toplamda sabahçı-öğlenci anasınıfı öğrenci sayısı 32'dir.

Destek olursanız çok seviniriz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...