Kızıldağ Yeniyapan İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (16.01.2020): Kırşehir Kızıldağ Yeniyapan İlkokulundan Damla öğretmenimizin öğrencisine kıyafetler, kırtasiye malzemeleri ve hikaye kitapları gönderen Tuğba Demirbaş'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (16.01.2020): Kırşehir Kızıldağ Yeniyapan İlkokulundan Damla öğretmenimizin öğrencisine kıyafetler, kırtasiye malzemeleri ve hikaye kitapları gönderen Bir Kalem Bir Umut'a teşekkür ederiz.

 

Merhabalar okulumuzda otizmli (erkek/ 8 yaş) bir öğrencimiz için özel eğitim sınıfı açılmıştır. Okulumuzun bulunduğu il olarak gelişmeye müsait sayılsa da bulunduğumuz köy olanaklar yönünden oldukça yetersizdir. Sınıfımızın dönem ortalarında açılmış olması nedeniyle gerekli desteği bulamadım. Sizlerden ricam bu öğrencimiz için faydalı olabilecek zeka oyunları, kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklardır. Bunun yanı sıra öğrencinin aile durumu da zayıf olması nedeniye giyeceğe de ihtiyacı vardır. Yardımlarınızı bekliyor, şimdiden tüm gönüllülerimize ve siz okul kutusu yöneticilerine çok teşekkür ediyorum...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...