Nasrettin Hoca Anaokulu

Güncelleme (04.02.2020): Kırıkkale Nasrettin Hoca Anaokulundan Sema öğretmenimizin öğrencilerine tangram, blok, puzzle, hafıza kartları gibi eğitici oyuncaklar gönderen Oyak Maden Metalurji Satış Pazarlama Grubu'na teşekkür ederiz.

 

Okulumuz 2018 yılında açılmıştır ve sosyo-ekonomik düzeyi düşük olan bir mahallededir. Bu nedenden dolayı birçok eksiğimiz bulunmaktadır. En çok oyuncak ve teknolojik donanım eksiklerimiz bulunmaktadır. Ses sistemi, bilgisayar, televizyon, projeksiyon aletimiz bulunmamakta ve anaokulu olduğumuz için derslerde özellikle görsel metaryallere ihtiyaç duymaktayız. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...