Selim Laloğlu İlkokulu

Güncelleme (20.10.2019): Eda Öğretmenimize bilgisayar gönderen, "geçen sene mezun olan Eryaman Şht. Mehmet Çetin İlkokulu 4/F sınıfına" teşekkür ederiz.

Güncelleme (15.10.2019): Eda Öğretmenimizin çocuklarına örgü eldiven ve boyunluklar gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

 

Selim Laloğlu İlkokulu'nda birleştirilmiş sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun uzun bir süredir bakımı yapılamamış. Öğrencilerimiz zor koşullarda eğitim görmekte bu nedenle bizlere yardımlarınızı bekliyoruz. Okulumuz için: Zemin kara tahta olduğu için fayans veya parke, tavan tahta ve eskimis olduğu için dökülüyor orası için kullanılabilecek malzeme, bir adet yağlı boya, 4 adet perde, projeksiyon aleti, yazıcı, bilgisayar gibi ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. Desteklerinizi bekliyor, şimdiden teşekkür ediyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...