Tanışma İlkokulu

Güncelleme (04.09.2019): Hatay Tanışma İO Meram öğretmenimizin sınıf kütüphanesine kitap yardımında bulunan "Sevilay Güneş'e" teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba Hatay Tanışma Köyünde bulunan ilkokulumuzun kütüphanesi için masal ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. 1.2.3. ve 4. Sınıf seviyesinde kitaplarınıza talibiz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin kırtasiye malzemelerine yardımcı olmak isteyenler kitapların yanında ufak tefek desteklerde bulunursa çok seviniriz. Duyarlılığınız için çok teşekkür ederiz. Tanışma İlkokulu öğretmenleri.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...