Sapanözü İlkokulu

Güncelleme (16.09.2019): Hatay Sapanözü İO İrem Öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklarla destek olan “Arzu Soruklu, Burçin Yiğit Şengül, Aykut Seven, Melike Yüksel Sevindik, Pelin Hızal Smines, Can Mustafa Köne ve Sibel Can Şen'e” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba. Hatay Hassa Sapanözü köyünden yazıyorum. Okulumuz bir köy okuludur. Kırtasiye malzemelerimiz hiç yoktur ve biraz oyuncak ihtiyacı vardır. Ayrıca sınıfımın perdeleri yoktur ve yazıcımız bozulmuştur. Bu ihtiyaçlar konusunda yardımcı olabilecek gönüllülere ulaşmak istiyoruz.

Çok teşekkür ederiz.

(2 Erkek 5 kız)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...