Kelli İlkokulu AS

Güncelleme (25.11.2019): Hatay Kelli İlkokulu, Esra öğretmenimize beden dersi eğitici materyalleri ile hikaye kitapları Engin Koçak'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (07.11.2019): Hatay Kelli İlkokulu, Esra öğretmenimize kırtasiye ve etkinlik malzemesi gönderen "Şair Mehmet Emin Yurdakul İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri ve sınıf Öğretmeni Petek Yıldırım"a teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.09.2019): Hatay Kelli İO Esra Nilüfer Öğretmenimizin sınıfına eğitici oyuncaklar gönderen “Sevi Koçak’a” teşekkür ederiz.

 

Hatay Kumlu Kelli İlkokulu okul öncesi öğretmeniyim. Köyümüz eğitime çok önem veren bir köydür fakat maddi imkansızlıklarımızın bunun önüne geçmesini istemiyoruz. Kırtasiye masraflarını karşılayamayacak öğrencilerimiz bulunuyor. Eğitici oyuncaklarımız, müzik ve fen merkezlerimizde materyalimiz bulunmamaktadır.

Yardımlarınızı bekliyoruz. 6 erkek 2 kız

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...