Seferi İlkokulu Anasıfı

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (25.02.2020): Hatay Seferi İlkokulu Anasınıfına iki adet ısıtıcı gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben bir köyün anasınifi öğretmeniyim. Sınıfımızda ısınma sorunu yaşıyoruz. UFO şeklinde duvara monte edilebilir (çocuklar için risk içermemesi için) elektrikli sobaya ihtiyacımız vardır. Bu konuda bize yardımcı olursanız çok seviniriniz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...