Tuğlu İlkokulu

Güncelleme (06.11.2019): Sınıfımıza örgü eldiven ve boyunluklar gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ediyoruz.

Merhabalar ben ataması yeni yapılan bir sınıf öğretmeniyim. Okulumuz birleştirilmiş küçük bir köy okulu. Uzun yıllardır bakımsız kalmış, çok eksiği olan bir okul. O yüzden siz değerli yardımseverlerimizden yardım talep ediyoruz. Okulumuz için floresan lamba (12 adet), bilgisayar, elektrikli soba (5 adet), klima (2adet), projeksiyon (2 adet), yazıcı, akıllı tahtamız olmadığı için televizyon (2 adet), A4 kağıdı, iç ve dış duvar boyası, kapı boyası, basketbol potası, 10 adet bayrak, 1. Sınıf okuma yazma seti (10 adet), ampül (20 adet), yerler eski fayans olduğu için mümkünse parke gibi ihtiyaçlarımız mevcut. Desteklerinizi bekler, sizlere teşekkür ederiz. 😊🙏🏻🙏🏻

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...