Molla Mehmet İlkokulu

Güncelleme (01.02.2020): Erzurum Molla Mehmet İO Özlem Öğretmenimizin öğrencilerine bere ve çorap gönderen Zeynep Ergül Ustaoğlu'na teşekkür ederiz.

Güncelleme (06.11.2019): Özlem Öğretmenimizin sınıfına örgü eldiven yardımında bulunan “Can Makina'ya” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (01.11.2019): Erzurum Molla Mehmet İO Özlem Öğretmenimize kırtasiye malzemeleri gönderen “Üşümeden Okuyalım Projesi - Ezgi Özinci’ye” çok teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba. Ben Erzurum ili Tekman ilçesi Molla Mehmet Ilkokulu'nda 4.Sınıf öğretmeni Özlem Yıldırım. Okulumuzda sınıf sayısı az olduğu için sağlık ocağının lojmanını sınıfa çevirdik bu yüzden de köy okulunda olduğumuz için bazı eksiklerimiz var.

Öğrencilerimiz için; *A4 fotokopi kağıdı, *Renkli A4, *Kirtasiye malzemesi, * tahta silgisi, *18 adet flut, * 1 adet projeksiyon aleti, * Bir adet bilgisayar, * 2 adet perde, * 18 adet ogrenci masa ortusu, *1 adet ogretmen Masa ortusu. *Atkı, bere, eldiven, *Oyuncak, *1 adet mont asmaları için büyük askılık.

Sinifimda 18 öğrenci mevcuttur. ( 9 erkek 9 kız) Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederiz💐

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...