Ş. Cengiz Topel Mithatpaşa OO

Güncelleme (13.11.2019): Erzincan Ş. Cengiz Topel Mithatpaşa OO Selma Öğretmenimize eldiven, atkı ve boyunluk gönderen Can Makina'ya teşekkür ederiz. 

Güncelleme (21.10.2019): Erzincan Ş. Cengiz Topel Mithatpaşa OO Selma Öğretmenimizin kütüphanelerine kitap desteği sağlayan “İyilik Meleklerim - Çekmeköy Organizasyonuna” teşekkür ederiz.

 

Çocuklarım rahatlıkla kitaplarla buluşsun okulda bir kütüphanemiz olsun benimde öğrencilerim rengarenk masalarda hayaller kurarak okumayı sevsinler istiyorum. Bu yüzden okulumuzda kütüphane kurmak için renkli masalar ve sandalyeler, rengarenk kitaplıklar ve tabi bunlari anlamlı kılacak kitaplar istiyorum. Okulumda 250 öğrencim var.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...