Yukarısalat İlkokulu AS

Güncelleme (13.10.2019): Diyarbakır Yukarısalat İO AS Pınar Öğretmenimize oyuncak ve kırtasiye gönderimi yapacak olan “Gamze Karaman’a” teşekkür ederiz. 

 

Merhabalar ben Diyarbakır Bismil Yukarısalat İlkokulunda Okul öncesi öğretmeniyim. Okul öncesi çocuklarına uygun eğitici oyuncaklara (ahşap blok, lego, yap-boz vb) kırtasiye malzemelerine (oyun hamurları, oyun hamuru kalıpları, yapıştırıcı, fon kartonu, pastel boya, sulu boya, keçeli kalemler, ıslak mendil vb) hikaye kitaplarına, A4 kağıdı ve ayaklı beyaz tahta ile elektrik süpürgesine ihtiyacımız vardır.

Yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...