Süleyman - Muazzez Ersönmez İO

Güncelleme (18.10.2019): Diyarbakır Kurtuluş Şilan Öğretmenimizin çocuklarına örgü eldiven, bere ve boyunluk gönderen “Can Makina'ya” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (09.10.2019): Diyarbakır Süleyman-Muazzez Ersönmez İO Sultan öğretmenimzin ihtiyaç sahibi 2 çocuğuna bot ve mont hediye eden “Nazlı Çelikmakas’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (06.09.2019): Süleyman - Muazzez Ersönmez İO dış cephe boyasını karşılayan ve okulun adının yazılı olduğu yeni bir tabela yaparak hediye eden “Fatih Sarptaş’a /  Adaca Reklam / Kapalı Çarşı Tabela ’ya” teşekkür ediyoruz.

 

Sınıfımızın dış cephe boyasına, ayakkabılığa ve de parkeye ihtiyacı vardir. Yardım edecek olanlara miniklerim adina çok teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...