Sarmaşık İlkokulu AS

Güncelleme (15.01.2020): Diyarbakır Şanlıurfa Sarmaşık İlkokulu Anasınıfına hikaye kitapları gönderen Ezgi Özinci ve Birol beye teşekkür ederiz.

Güncelleme (06.11.2019): Sınıfımıza 6 yaş grubu erkek çocuk kıyafetleri gönderen "Ateş Atay'a" teşekkür ederiz.

 

İyi günler ben Diyarbakır'da bir köy okulunda anasınıfı öğretmeniyim sınıfımın eksiklerini elimden geldiğince tamamlamaya çalışıyorum ama hala eksiklerimiz var bu konuda bilgisayar, minderler, hikaye kitapları ve kitaplığa ihtiyacımız var yardımcı olursanız çocuklarımla birlikte çok seviniriz şimdiden teşekkürler

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...