Sağlam İlkokulu AS

Güncelleme (23.12.2019): Diyarbakır Sağlam İlkokulu Anasınıfından Tuba öğretmenimizin öğrencilerine hikaye kitapları gönderen Reyyan Doğan'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.12.2019): Diyarbakır Sağlam İlkokulu Anasınıfından Tuba öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri ve eğitici oyuncak gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (24.10.2019):  Diyarbakır Sağlam İO AS Tuba Öğretmenimize kitaplarla destek olan “Özkan Gürkan’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (03.10.2019): Diyarbakır Sağlam İO Tuba Öğretmenimizin sınıfına kitaplarla destek olan “Volkan Kara’nın kızına ve arkadaşlarına” teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde bulunan Sağlam Köyü Anasınıfında Okul Öncesi Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun fırsat eşitliği sağlaması için elimizden geleni yapıyoruz fakat yine de eksik kalıyoruz. İhtiyaçlarımızı karşılamamızda bize yardımcı olmak isterseniz çok seviniriz. Sınıfımızda hikaye kitapları ve merkez oluşturmak için kitap standı, kırtasiye malzemesi, kalemlik, boya önlüğü, fen merkezi eksikleri, müzik aletleri, sağlam masa, eşya dolabı eksikleri bulunmaktadır. Geri dönüşünüzü beklemekteyim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kız öğrenci sayımız 5, erkek öğrenci sayımız 7 😊

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...