Yenice Özerli İlkokulu

Güncelleme (06.02.2020): Diyarbakır Özerli İO Mekiye Öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (25.10.2019): Diyarbakır Özerli İO Mekiye Öğretmenimize yedi adet perde ve bir adet elektrikli süpürge yardımında bulunan “Gönüllümüze” teşekkür ederiz.

 

Okulumuzun halı, perde, kırtasiye malzemeleri, ayaklı yazı tahtası, oyuncak ve malzeme dolabına ihtiyacı vardır.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...