Kopuzlu İlkokulu

Güncelleme (20.10.2019): Diyarbakır Kopuzlu İO Recep Öğretmenimizin sınıfına A4 kağıdı ve elektrikli ısıtıcı gönderen “Hanımefendiye” teşekkür ederiz.

 

Diyarbakır’ın Bismil ilçesindeki Kopuzlu Köyü Kopuzlu İlkokulunda öğretmen olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun zaruri ihtiyaçlarından olan kırtasiye malzemesi, A4 kağıdı, elektrikli ısıtıcı, projeksiyon cihazı ihtiyacına gereksinim duymaktayız. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...