Köksal İlkokulu

Güncelleme (30.10.2019): Diyarbakır Köksal İO Azize Öğretmenimize kitaplar ve oyuncaklarla destek olan “Özer Yılmaz’a” teşekkürler.

Güncelleme (29.10.2019): Diyarbakır Köksal İO Azize Öğretmenimizin sınıfına bot yardımında bulunacak olan “Reyhan Denkler’e” teşekkür ederiz.

 

Aslında ben evde eğitim veren bir öğretmenim ama okulun genel ihtiyaçları var  ve ben bu durumu göz ardı edemiyorum. İlk önceliğimiz elbette kış geliyor ve çocuklar hala yağmurlu havada terlik giyiyorlar. Kitaplarımız eksik kütüphanemiz yok. Anaokulunda hiçbir eğitsel oyuncak yok. Öncelik sırasına göre belirledim yârdim talebimize gönüllü bulunulursa okul müdürüyle görüşüp sayı belirteceğim. İyi akşamlar

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...