Kızlal İlkokulu

Güncelleme (07.11.2019): Diyarbakır Kızlal İlkokulu, Sariye öğretmenimize kırtasiye ve etkinlik malzemesi gönderen  "Şair Mehmet Emin Yurdakul İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri ve sınıf Öğretmeni Petek Yıldırım"a teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Diyarbakır Kızlal Sariye Öğretmenimize hikaye kitaplarıyla destek olan “Mert Yerlikaya ’ya” teşekkür ederiz.

 

Diyarbakır / Silvan Kızlal İlkokulunda sınıf öğretmeniyim, 14 tane öğrencim var. Kırtasiye ürünleri, futbol topu, sınıf panosu, beyaz tahta ve hikâye kitaplarına ihtiyacımız var.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...