Hürriyet İlkokulu

Güncelleme (13.09.2019): Diyarbakır Hürriyet İO Zühal öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri gönderen “Başak Erdaş’a” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba ben Diyarbakır Bağlar Hürriyet İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu sene 1. Sınıf okutuyorum. Velilerimizin maddi durumu çok kötü. Sınıfımızın, yazıcı, a4 kağıdı ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacı var. Yardımcı olursanız çok seviniriz, şimdiden teşekkürler...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...