Harmanlı İlkokulu AS

Güncelleme (24.11.2019): Diyarbakır Harmanlı İO AS Zeynep Öğretmenimize elektrikli süpürge gönderen Ayşe Feyda Nursal'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (12.11.2019): Diyarbakır Harmanlı İO AS Zeynep Öğretmenimize okul öncesi hikaye kitapları ve oyuncak gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (30.10.2019): Diyarbakır Harmanlı İO AS Zeynep Öğretmenimize örgü eldiven, bere, boyunluk gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

Güncelleme (25.10.2019): Diyarbakır Harmanlı İO AS Zeynep Öğretmenimizin müzik aletleri ile elektrikli ısıtıcı ihtiyacını karşılayan “Gönüllümüze” teşekkür ederiz.

 

Merhaba Diyarbakır Bismil Harmanlı Köyünde okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 10 öğrencim bulunmakta (3 kız 7 erkek). Sınıfımın eksikleri çok fazla. Öncelikli ihtiyaçlar şunlardır: Elektirikli ısıtıcı(ufo), elektrikli süpürge, oyuncak dolabı, temizlik ürünleri, montessori kitaplığı, okul öncesine uygun hikaye kitapları ve müzik aletleri, eğitici oyuncaklar

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...