Harmanlı İlkokulu

Güncelleme (09.12.2019): Şanlıurfa Harmanlı İlkokulu'ndan Turan öğretmenimizin öğrencilerine kurşun kalem, silgi, A4 kağıdı, yazı defteri, parmak boyası ve kalem kutusu gönderen Efe Tatar'a teşekkür ederiz.

 

Sevgili Yardimseverler; Okulumuzun Sınıf öğretmeniyim. Okulumuzda yazıcı için A4 kağıdına, beden eğitimi ve oyun dersleri için spor malzemelerine, derslerde öğrencilerin kullanması amacıyla kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duymaktayız.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...