Halit Aydın İlkokulu AS

Güncelleme (02.01.2020): Diyarbakır Halit Aydın İlköğretim Okulu Anasınıfında Nurcan öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (14.11.2019): Diyarbakır Halit Aydın İlkokulu'na müzik aletleri, büyüteç, hikaye kitapları ve oyuncak gönderen Harzem Zişan Pirgaip'e teşekkürler.

 

Diyarbakır Eğil İlçesine bağlı, Oyalı Köyü, Baver Mezrasında okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Anasınıfımın hikaye köşesi için hikaye kitaplarına, müzik köşesi için müzik aletlerine, kukla köşesi için kuklalara, fen ve doğa köşesi için büyüteç v.s. ihtiyacım bulunmaktadır. Her türlü kırtasiye malzemesi de gerekmektedir. 6 erkek, 6 kız öğrenci anasınıfında ayrıca 5 erkek 5 kız öğrenci de birleştirilmiş sınıfımızda öğrenim görmektedir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...