Gürünlü İlkokulu

Güncelleme (30.10.2019): Diyarbakır Gürünlü İO Medine Öğretmenimize 65 adet masal/hikaye kitabı, 2 paket A4 kağıt gönderen “Berrin Deniz'e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (04.10.2019): Diyarbakır Gürünlü İO Medina Öğretmenimize boya kalemi, a4 kağıdı kurşun kalem, yapıştırıcı, dünya küresi ve jenga ile destek olan “Evren Öncel Tashan’a” teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Diyarbakır Gürünlü İlkokulunda okul öncesi öğretmeniyim. 3 kız 7 erkek olmak üzere toplam 10 öğrencim var. Sınıfımın elektrikli ısıtıcı, elektrikli süpürge, kırtasiye malzemesi (büyük fon kartonu, keçeli boya kalemi, kurşun kalem, kuru boya, pastel boya, sim, yapıştırıcı, oyun hamuru, masal kitapları, simli eva sungeri, A4 kağıdı, makas, oynar göz) oyuncak, lego, vücut maketi, eğitici oyuncak setleri, küçük gözlü dolap, ecza dolabi, müzik aletleri ve fen merkezi materyalleri, suluk, minder ihtiyacımız vardır.

Destek olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...