Gelincik İlkokulu

Güncelleme (16.10.2019): Sınıfımız öğrencilerine örgü bere, eldiven ve boyunluklar gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

Güncelleme (07.10.2019): Diyarbakır Gelincik İO pelşin Öğretmenimizin sandalye, kitap, kitaplık, halıfleks ve zeka oyunları ihtiyaçlarını karşılayan "Hanımefendiye" çok teşekkür ederiz.

 

Merhaba. Okulumuzda anasınıfı öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Sınıfımıza aldığım yardımlarla genel tadilat işlerini tamamlıyoruz. Şimdi ise çocuklar için renkler, sayılar, meslekler, hayvanlar, şekiller ile ilgili oyuncaklara; tak-çıkar, anasınıfı müzik aletleri, yapboz, zeka oyunlarına, günlük yaşama hazırlık oyuncaklarına( evcilik seti,tamir seti gibi) ihtiyacım var. Desteklerinizi bekliyorum🙏🏻

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...