Eğil Ilgın İlkokulu

Güncelleme (17.11.2019): Diyarbakır Eğil Ilgın İO Rahime Öğretmenimize masa örtüsü ve spor malzemeleri gönderen Emel Özerten'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (01.11.2019): Diyarbakır Eğil Ilgın İO Rahime Öğretmenimize kırtasiye malzemeleri gönderen “Üşümeden Okuyalım Projesi - Ezgi Özinci’ye” çok teşekkür ediyoruz.

 

4\A sınıf öğretmeniyim. 6 kız - 6 erkek toplamda 12 öğrencim bulunmaktadır. Okulumuzun toplamda öğrenci sayısı 54'dür. **Okulumuza okul oncesi öğrencileri icin 20 adet plastik masa, **kırtasiye malzemeleri, ** spor malzemeleri, **25 adet çift kişilik öğrenci masa örtüsü, 2 öğretmen masa örtüsü, **okulumuzun dış cephe boya ihtiyacı vardir ( 6 kova 25lt'lik su bazlı boya ve 4 sınıf için 4 kova plastik boya)

Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...