Tepecik Köyü İlkokulu

Güncelleme (07.10.2019): Diyarbakır Tepecik İO Şeyda Öğretmenimize kitaplık gönderimi yapan “Zeynep Yener'e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (24.09.2019): Diyarbakır Tepecik İO Şeyda Öğretmenimize bilgisayar gönderimi yapacak olan “Aykut Genç’e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.09.2019): Diyarbakır Tepecik İO Şeyda öğretmenimizin ecza dolabı ve 2 adet elektrikli ısıtıcı ihtiyacını gönderen “Mehmet Demirkartal’a” çok teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.09.2019): Diyarbakır Tepecik İO Şeyda öğretmenimizin çocuklarına kırtasiye setleri gönderen “Sercan Eroğlu’na” teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Diyarbakır Bismil Tepecik Köyü ilkokulunda çalışıyorum. Okulumuz eski ve birçok ihtiyacı var. Özellikle yerler taş olduğu için kışın soğuk geçiriyor. Bu yüzden parke ve elektrikli ısıtıcıya ihtiyacımız var. Hikaye kitaplarımızı koymak için Montessori kitaplığına ihtiyacım var. Bilgisayar, Ecza dolabı, temizlik malzemesi ihtiyacımız var. Bunun dışında kırtasiye malzemesi olarak beyaz ve renkli a4, pastel boya, sulu boya, eva, keçe, sıvı yapıştırıcı, prit, oyun hamuru vb ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...