Kurtuluş İlkokulu

Güncelleme (09.10.2019): Diyarbakır Kurtuluş İO Abdülmecit Öğretmenimizin çocuklarına kitaplar gönderen “öğrenci Mert Yerlikaya, Ada Karabulut ve Güney Akkaş’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (09.10.2019): Diyarbakır Kurtuluş İO Abdülmecit Öğretmenimize örgü atkı ve eldivenlerle destek olan "Can Makine Sanayi'ne" teşekkürlerimizle...

 

Merhaba sevgili okul kutusu dostları ben Diyarbakır'ın Bismil İlçesinde Kurtuluş İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Sınıfımızın 2 ve 3. sınıf seviyesinde hikaye kitabına, laminasyon makinesine, bilgisayara ve kırtasiye malzemesine ihtiyacı vardır. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederiz

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...