Kurtuluş İlkokulu

Güncelleme (18.10.2019): Diyarbakır Kurtuluş Şilan Öğretmenimizin çocuklarına 42 adet örgü eldiven, bere ve boyunluk gönderen “Can Makina'ya” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (27.09.2019): Diyarbakır Kurtuluş Şilan Öğretmenimizin çocuklarına 42 adet kaban ve kışlık bot alımı yaparak kargolayan “Etiler Lions Kulübü Derneğine” çok teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (06.09.2019): Diyarbakır Kurtuluş İO Şilan Öğretmenimizin sınıfına ikinci el kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunan “Fatih Sarptaş’a /  Adaca Reklam / Kapalı Çarşı Tabela ’ya” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba ben Diyarbakır'ın Bismil ilçesi, kurtuluş ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi (kalem, silgi, kalemtraş, boya kalemleri, sulu - kuru pastel boya, kalem kutusu, a4 kağıtları, oyun hamuru, Üçoluk çantası ) kıyafet ve ayakkabı ihtiyacı vardır. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...