Belen İlkokulu

Güncelleme (30.11.2019): Diyarbakır Belen İO Rumeysa Öğretmenimize eşleştirme kartları, peluş oyuncaklar gönderen Özlem Şahin'e teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (13.11.2019): Diyarbakır Belen İO Rumeysa Öğretmenimize oyuncaklar gönderen İlknur Soylu'ya teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (05.11.2019): Diyarbakır Belen İO Rumeysa Öğretmenimize peluş oyuncaklar ve evcilik oyuncaklarıyla destek olan “Kitap Arkadaşım Olur musun’a” teşekkür ediyoruz.

 

 

Merhabalar, Diyarbakır'ın Hani ilçesine bağlı bu köy okulunda anasınıfı öğretmeniyim.  Sınıfımda 7 kız 15 erkek olmak üzere 22 kişi bulunmaktadır. Okulumuzda çocuklarımızın oynayacağı oyuncaklar çok kötü durumda ve yok denecek kadar az ne yazık ki. Sizlerden öğrencilerimizle birlikte ahşap bloklar, legolar, evcilik oyuncakları, arabalar, peluş oyuncaklar, puzzle, Tak Çıkar Oyuncaklar, Eşleştirme Kartları, Akıl Zeka Oyunları ve sınıfımızda güzel bir kütüphane oluşturmak adına anasınıfı seviyesine uygun hikaye kitaplarına dair yardımlarınızı bekliyoruz..

Bunlara ek olarak anasınıfında kullanmak üzere çeşitli kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız bulunmakta (12'li kuru boy, 12'li pastel boya, sulu boya, 6'lı parmak boya, pritt, 12'li keçeli kalem, makas, A4, renkli A4, Simli/düz eva, fon kartonu, grapon kağıdı, oynar göz, ponpon, farklı boyutlarda düğmeler, renkli büyük boncuklar, kurşun kalem, silgi, kalem traş)

Teşekkür ederiz.. :)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...