Bademli İlkokulu

Güncelleme (31.12.2019): Diyarbakır Bademli İlkokulundan Yücel öğretmenimizin öğrencilerine bilgisayar gönderen Kamil Özcan'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.12.2019): Diyarbakır Bademli İlkokulundan Yücel öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemesi gönderen Yıldırım tente ve Pergola Sistemleri'ne teşekkür ederiz. 

Güncelleme (12.11.2019): Diyarbakır Bademli İO Yücel Öğretmenimizin sınıfına resim defterleri ve boya kalemleri gönderen Melek İlker'e çok teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (05.11.2019): Diyarbakır Bademli İO Yücel Öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri ve 4 erkek öğrencimizin kışlık kıyafetleriyle destek olan “Gönüllümüze” çok teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba değerli Gönüllüler; Sınıfımda 8 kız 7 erkek öğrenci bulunmaktadır. Öğrencilerimin temel kırtasiye malzemeleri ihtiyaçları ve 4 erkek öğrencimin de kışlık kıyafete ihtiyacı vardır. Sınıfımın fiziksel durumu çok kötü. Sadece bir görsel değil de bir kaç görsel ile sizlere durumu anlatabilseydim. Eğer öğrencilerimin temel ihtiyaçları dışında yapabileceğiniz bir destek olursa lütfen sınıfım için soba, öğretmen veya öğrenci dolabı ve bilgisayar kasası ( projeksiyon cihazını kullanabilmek için) gibi desteklerinizi de bekliyoruz. Şimdiden sizlere ve okul kutusu ailesine çok teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...