Atalar Ortaokulu

Güncelleme (08.11.2019): Diyarbakır Atalar İlkokulu, Şehmus öğretmenimize 25 adet 5. Sınıf test kitabı, 31 adet 6.sınıf test kitabı, 2 top A4 kağıt gönderen Gamze Karaman teşekkür ederiz.

 

Okulumuz Çüngüş ilçesine bağlı bir köy okuludur. ilçe merkezine 25 il merkezine 130 km uzaklıktadır. Öğrencilerimizin maddi durumları iyi olmadığından yardımcı kaynak almakta sıkıntı çekmektedirler. Okulumuza A4 kağıdı, toner, orta okula yönelik soru bankaları, sıvı sabun ve tuvalet kağıdı ihtiyacı vardır. Yardımda bulunacak olan eğitim gönüllülerimize şimdiden teşekkür ederiz. Orta okul öğrenci sayımız 180 dir.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...