Atalar İlkokulu

Güncelleme (15.10.2019): Diyarbakır Atalar İO Sedat Öğretmenimize bilgisayar gönderecek olan “Hanımefendiye” teşekkür ediyoruz.

Merhabalar ben Diyarbakır'ın Çüngüş İlçesine bağlı fiziki şartları çok ağır olan bir dağ köyünde sınıf öğretmeniyim. Okulumuz mahrumiyet bölgesinde yer aldığı için bir çok araç gereçleri eksiktir. Okulum ve sınıfım adına sizlerden ricam tablet yada bilgisayar, yazıcı ve projeksiyon cihazına ihtiyacımız var şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...