Aşağı Horozlu İlkokulu AS

Güncelleme (24.10.2019): Diyarbakır Aşağı Horozlu Şeyma Öğretmenize lego, kalem, silgi, sıvı yapıştırıcı, resim defteri kuruboya ve çocuklar için oyuncaklarla destek olan “Özer Yılmaz’a” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (22.10.2019): Diyarbakır Aşağı Horozlu İO Şeyma Öğretmenimize perde, oyuncek ve minderler ile destek olan “Hanımefendiye” teşekkür ederiz.

Güncelleme (19.10.2019): Diyarbakır Aşağı Horozlu İO Şeyma Öğretmenimize perde ve ısıtıcı ile destek olan “Hanımefendiye” teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Diyarbakır / Bismil İlçesinde Aşağı Horozlu köyünde okul öncesi öğretmeniyim. 8 kız 2 erkek toplam 10 öğrencim bulunmakta. Sınıfımın özellikle ısıtıcıya, kırtasiye malzemesine, eğitici oyuncaklara (sınıfımızda oyuncaklar çok az), müzik aletlerine, minderlere ve perdeye ihtiyacı var.

Şimdiden tüm gönüllülere teşekkür ederiz okul kutusu ailemiz 🍀

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...