Alıncak İlkokulu AS

Güncelleme (28.10.2019): Diyarbakır Alıncak İO Aslı Öğretmenimize elektrikli ısıtıcı gönderen “İskender Abanoz’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Sınıfımız öğrencilerine örgü eldiven, boyunluk ve bere gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

Güncelleme (07.10.2019): Öğretmenimiz okulumuzun kalem, silgi, kalemtraş gibi kırtasiye malzemelerinin başka bir gönüllü tarafından alındığı bilgisini iletmiştir.

Güncelleme (05.10.2019): Diyarbakır Alıncak İO Aslı Öğretmenimize oyuncak, pul, boncuk, mum yapıştırıcı gibi etkinlik malzemeleri ve eğitici oyuncaklar gönderen “Özer Yılmaz’a” teşekkür ederiz.

 

Merhaba, ben Diyarbakır Bismil Alıncak Köyü İlkokulunda okul öncesi öğretmeniyim. Okulumuz geçen sene açıldığı için birçok eksiği bulunmakta. Yerler taş olduğu için kışın sınıfımız soğuk olduğundan elektrikli ısıtıcı ve halı ihtiyacımız var. Kitaplarımızı koymak için montessori kitaplığına ve çocukların malzemelerini koymaları için dolaba ihtiyacımız var. Bunların haricinde bilgisayar, fotokopi makinesi, ayaklı beyaz tahta, eğitici oyuncak ve kırtasiye malzemesi ihtiyacımız da bulunmakta. Yardım ve destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Kız öğrenci sayımız 4, erkek öğrenci sayımız 4'tür.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...