Tepecik İlkokulu

Güncelleme (24.01.2020): Diyarbakır Tepecik İlkokulundan Gülşen öğretmenimizin öğrencilerine resim defteri, kurşun kalem, boya kalemi, silgi ve kalem traş, renkli eva ve fon renkli kağıt ayrıca ilan dışında 3 adet öğrenciye de mont gönderen Nazlı Hilal Kurtaş'a teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Tepecik ilkokulunda 3. ve 4. sınıfları okutuyorum. Sınıfım birleştirilmiş sınıftır. Öğrencilerimin kırtasiye malzemesi olarak 4.sınıf kaynak yardımcı testlere ve 10 adet resim defterine ihtiyaçları vardır. Ayrıca sınıfımızda ecza dolabı, süpürge, pano gibi elzem ihtiyaçları bulunmaktadır. Beden eğitimi ve oyun dersleri için spor malzemelerimiz yoktur bu konuda da yardımcı olursanız çok seviniriz. Ayrıca anasınıfımızın meslek ve hayvan kuklalarına ihtiyacı vardır. Şimdiden okul kutusuna ve size teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...