Kozan ilkokulu

Merhabalar, Ben Diyarbakır ili Sur İlçesi Kozan Köyünde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapıyorum . 2.sınıfları okutuyorum. 12 erkek ve 18 kız olmak üzere toplam 30 öğrencim vardır .Öğrencilerimin genelinin maddi durumu yetersiz olduğundan ders araç gereçlerinin tedariğinde sıkıntı yaşıyoruz. Gönüllülerimizden ihtiyaç duyduğumuz (defter,kurşunkalem, resim defteri, silgi, kalemtraş, kuru boya, pastel boya, makas, yapıştırıcı, renkli karton, eva, gibi kırtasiye malzemelerini ayrıca ders işlenmesinde çok ihtiyaç duyduğumuz projeksiyon makinesi) malzemeleri gönderebileceklerden şimdiden sonsuz teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...