Akköprü Denizfeneri Ortaokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (14.02.2020): Muğla Akköprü Denizfeneri Ortaokuluna fotokopi makinesi, kırtasiye ve okuma kitabı gönderen Bedi Zanbakoglu'na teşekkür ediyoruz.

 

Okulumda 20 kız 27 erkek olmak üzere toplam 47 öğrencim var.Okulumuz bir köy okulu olduğu için bazı eksiklerimiz var ve bunlar önemli eksiklerimiz.Öncelikle bir sınıfım için kilime ve okulumdaki öğrencileri sınava hazırlarken test çektirebilmemiz için fotokopi makinesine ve ortaokul seviyesinde kitap (roman, hikaye vs.) ihtiyacımız var. Özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrencileri bursluluk sınavına hazırlamak ve 8.sınıf öğrencilerimizi Lise sınavına hazırlamak adına fotokopi makinesi en acil ihtiyacımızdır.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...