Hayrettin Sancar İlkokulu

Güncelleme (22.02.2020): Bitlis Hayrettin Sancar İlkokulundan Saniye öğretmenimizin öğrencilerine temizlik malzemeleri gönderen Deniz Selamoğlu'na teşekkür ederiz.

Güncelleme (21.02.2020): Bitlis Hayrettin Sancar İlkokulundan Saniye öğretmenimizin öğrencilerine bot gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.12.2019): Bitlis Hayrettin Sancar İlkokulundan Saniye öğretmenimizin öğrencilerine panduf gönderen Reyhan Denkler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (16.10.2019): Bitlis Hayrettin Sancar İO Saniye Öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye yardımında bulunan “Zeynep Kübra Alaftargil’e” teşekkürler.

 

Merhaba ben Bitlis Tatvan Sarıkum Köyü Hayrettin Sancar ilkokulundan okul öncesi öğretmeniyim. Sınıf mevcudumuz 20 (12 kız 8 erkek). Öğrencilerimizin maddi durumu çok kötü olduğu için kışlık ayakkabıları yok ve her gün okula ıslak ayaklarla geliyorlar bu nedenle acil olarak bot ihtiyacı bulunmakta. Ayrıca sınıfımızın fotokopi makinesi, minder, sınıf içi panduf(5 yaş) kırtasiye malzemesi (A4 kağıdı, kuru kalem boya, keçeli boya kalemi, parmak boya, sulu boya, oyun hamuru, prit yapıştırıcı, boyama kitabı, korumalı makas, fon kartonu, düz ve simli eva), oyuncak araba ve bebekler, temizlik malzemeleri (ıslak mendil, sıvı sabun ve kağıt havlu), eğitici oyuncak setleri, fen merkezi ve müzik merkezi malzemelerine ihtiyacı vardır. Genel olarak velilerimin maddi durumları iyi olmadığı için ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz. Destekçi olacak olan gönüllülere şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...